Określamy się jako firma inżynieryjno-technologiczna i od początku swojej działalności jesteśmy związani z branżą drogową.

 

Naszą filozofią działania jest budowanie kompetencji u naszych klientów. Stawiamy na współpracę długoterminową i udaje się nam to w znacznej ilości rozpoczętych kontaktów. 

 

Działamy w sposób transparentny i spójny. Nie stosujemy wobec naszych klientów metody "mamy Cię" czyli sprzedajemy oprogramowanie do prowadzenia ewidencji w niskiej cenie, a później klient jest uzależniony od producenta oprogramowania przy aktualizacji danych ( co jest najdroższym procesem). My oddzielamy kwestię oprogramowania od gromadzenia danych drogowych, które zgodnie z obowiązującymi przepisami powinny być dostarczane w otwartych plikach wymiany danych.  Jesteśmy w stanie uaktualnić każdą ewidencję prowadzoną w programach innych producentów

 

Na oprogramowanie klient wykupuje roczny serwis i jeżeli jest niezadowolony może zrezygnować z dalszego jego użytkowania.

Nasze dane można edytować i dalej z nich korzystać pod darmowym programem Qgis .

 

Każdy klient otrzymuje od nas kalkulację cenową w przeliczeniu na ceny jednostkowe.

 

W ostatnim roku wykonaliśmy pomiary na ponad 12.000 km dróg wszystkich kategorii od krajowych po wewnętrzne u ponad 100 klientów !

  

 

Możesz pobrać nieodpłatnie demo programu z próbką rzeczywistych danych i sprawdzić jak intuicyjny jest nasz program :)