Bonusy z założenia u nas ewidencji/ Dlaczego warto zostać naszym klientem.

 

Dbamy o twoje finanse i wygodę twojego funkcjonowania.

 

Stawiamy na współpracę długoterminową i proponowany przez nas pakiet usług - patrz zakładka Abonament/Współpraca. Przynosi ona korzyści obu stroną - to my dbamy abyś miał aktualną ewidencje i aktualne przeglądy wymagane prawem w bardzo niskiej cenie. Jednocześnie nikogo nie zmuszamy do podpisywania umów na dłużej niż 1 rok - umowa jest odnawiana co roku jeżeli jesteście Państwo zadowoleni z jakości naszych usług oraz cen które proponujemy. 

 

Zintegruj dane o ewidencji z zasobami geodezyjnymi.

 

Jeżeli wybierzesz wykonanie ewidencji w formie numerycznych warstw cyfrowych to inwentaryzacja jest wykonywana: na tle dostępnych zasobów geodezyjnych czyli map zasadniczych, ortofotomapy, mapy ewidencyjne. System nasz ma możliwość wczytywania tych zasobów z różnych źródeł np. jako serwis WMS/WMTS, mapy w postaci numerycznej GIS, mapy rastrowe. Dzięki takiemu podejściu jesteś w stanie skonfrontować wszystkie konflikty elementów pasa drogowego np. zjazdy, drzewa z działkami ewidencyjnymi.

 

Szybko i tanio skontroluj co się dzieje w twoim pasie drogowym.

 

Zamówienie fotorejestracji metrycznej z precyzyjnym geokodowaniem I lokalizacją zdjęć daje możliwość skontrolowania każdego elementu pasa drogowego bez konieczności zakładania ewidencji. Pojazd pomiarowy jest wyposażony w system INS/IMU precyzyjnej lokalizacji w przestrzeni, co umożliwia lokalizację klikniętego elementu na zdjęciu fotogrametrycznym z dokładnością 50 cm. Dodatkowe zintegrowanie zdjęć z skaningiem daje możliwość pomiarów obiektów z dokładnością kilku centymetrów. Fotorejestracja jest też dokumentacją stanu na dany dzień I może być konfrontowana z późniejszymi objazdami. 

 

 

Wykonaj sam projekty stałej organizacji ruchu.

 

Dzięki zintegrowaniu danych  drogowych z zasobami geodezyjnymi dostarczamy narzędzia do samodzielnego wykonywania projektów stałej organizacji ruchu. Możesz też zamówić inwentaryzację do ewidencji wraz z rozmieszczeniem oznakowania pionowego I poziomego w standardzie projektów stałej organizacji ruchu. Pamiętaj że aby uzyskać jakiekolwiek dofinansowanie do modernizacji dróg ze środków krajowych lub unijnych obligatoryjnie musisz posiadać projekt stałej organizacji ruchu dla wnioskowanego odcinka drogi. Współpracując z nami nawet jeżeli tego nie masz to jesteśmy w stanie taki projekt wykonać w bardzo krótkim czasie lub sam go wykonać.

 

 

 

 

 

Podejdź do utrzymania dróg jak do serwisu a nie produktu.

 

Przeglądy dróg, aktualizacja ewidencji, projekty stałej organizacji ruchu, zajecie pasa drogowego, objazdy dróg mają charakter cykliczny i muszą być wykonywane przynajmniej raz w roku. Dlatego oferujemy serwis wszystkich tych usług z możliwością opłaty miesięcznej oraz wyborem standardu I ilości wybranych usług, np. można wybrać tylko fotorejestrację. Podobnie użytkowanie systemu SMART-GEM jest usługą skalowalną tzn. Użytkownik płaci tylko za liczbę dostępnych loginów do systemu ( w przypadku zwiększenia liczby użytkowników nie musi nabywać dodatkowych licencji, sprzętu komputerowego czy zwiększać obowiązki administratora infrastruktury technicznej).