Bonusy z założenia u nas ewidencji/ Dlaczego warto zostać naszym klientem.

 

Zwiększ swoje dochody.

 

Dzięki modułowi do zajęcia pasa drogowego będziesz mógł kontrolować  osoby I firmy korzystające z miejsca w pasie drogowym. Program dba o automatyczne zestawienia podmiotów, które wbudowały infrastrukturę techniczną. Dba o kontrolę przepływu dokumentów I wniosków. Generuje automatyczne zestawienia do księgowości. Ułatwia wydawanie decyzji. Przypomina o upływających terminach gwarancyjnych.
Zarządy które zainstalowały oprogramowanie w pierwszym roku zanotowały znaczy wzrost dochodów z tytułu zajęcia pasa drogowego. 

 

Zintegruj dane o ewidencji z zasobami geodezyjnymi.

 

Jeżeli wybierzesz wykonanie ewidencji w formie numerycznych warstw cyfrowych to inwentaryzacja jest wykonywana: na tle dostępnych zasobów geodezyjnych czyli map zasadniczych, ortofotomapy, mapy ewidencyjne. System nasz ma możliwość wczytywania tych zasobów z różnych źródeł np. jako serwis WMS/WMTS, mapy w postaci numerycznej GIS, mapy rastrowe. Dzięki takiemu podejściu jesteś w stanie skonfrontować wszystkie konflikty elementów pasa drogowego np. zjazdy, drzewa z działkami ewidencyjnymi.

 

Szybko i tanio skontroluj co się dzieje w twoim pasie drogowym.

 

Zamówienie fotorejestracji metrycznej z precyzyjnym geokodowaniem I lokalizacją zdjęć daje możliwość skontrolowania każdego elementu pasa drogowego bez konieczności zakładania ewidencji. Pojazd pomiarowy jest wyposażony w system INS/IMU precyzyjnej lokalizacji w przestrzeni, co umożliwia lokalizację klikniętego elementu na zdjęciu fotogrametrycznym z dokładnością 50 cm. Dodatkowe zintegrowanie zdjęć z skaningiem daje możliwość pomiarów obiektów z dokładnością kilku centymetrów. Fotorejestracja jest też dokumentacją stanu na dany dzień I może być konfrontowana z późniejszymi objazdami. 

 

 

Wykonaj sam projekty stałej organizacji ruchu.

 

Dzięki zintegrowaniu danych  drogowych z zasobami geodezyjnymi dostarczamy narzędzia do samodzielnego wykonywania projektów stałej organizacji ruchu. Możesz też zamówić inwentaryzację do ewidencji wraz z rozmieszczeniem oznakowania pionowego I poziomego w standardzie projektów stałej organizacji ruchu. Pamiętaj że aby uzyskać jakiekolwiek dofinansowanie do modernizacji dróg ze środków krajowych lub unijnych obligatoryjnie musisz posiadać projekt stałej organizacji ruchu dla wnioskowanego odcinka drogi. Współpracując z nami nawet jeżeli tego nie masz to jesteśmy w stanie taki projekt wykonać w bardzo krótkim czasie lub sam go wykonać.

 

 

Podziel się swoim oprogramowaniem z sąsiadem.

 

Od roku 2017 promujemy nasz nowy program SmartGeoEwidMaster. Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie zapewniające wymogi bezpieczeństwa KRI oparte na strukturze trójwarstwowej ( użytkownik ma dostęp do danych poprzez internet I przeglądarkę WWW).

Ponieważ jest to rozwiązanie sieciowe nie wymagające posiadania własnych serwerów I obsługi technicznej. Minimalna liczba użytkowników wynosi 5 osób  jednocześnie korzystających z systemu I jest dla Ciebie zbyt duża to możesz się podzielić loginem ze swoim sąsiadem redukując roczne koszty utrzymania systemu. Dzięki temu Twój sąsiad będzie widział twoje dane. Jeżeli użytkownikiem systemu jest powiat to wszystkie gminy wraz z powiatem mogą korzystać z systemu dzieląc się kosztami jego użytkowania oraz umożliwiając nawet najmniejszej gminie mieć dostęp do supernowoczesnego rozwiązania, na które będzie je stać.

 

 

Podejdź do utrzymania dróg jak do serwisu a nie produktu.

 

Przeglądy dróg, aktualizacja ewidencji, projekty stałej organizacji ruchu, zajecie pasa drogowego, objazdy dróg mają charakter cykliczny i muszą być wykonywane przynajmniej raz w roku. Dlatego oferujemy serwis wszystkich tych usług z możliwością opłaty miesięcznej oraz wyborem standardu I ilości wybranych usług, np. Można wybrać tylko fotorejestrację. Podobnie użytkowanie systemu GeoEwidMaster jest usługą skalowalną tzn. Użytkownik płaci tylko za liczbę dostępnych loginów do systemu ( w przypadku zwiększenia liczby użytkowników nie musi nabywać dodatkowych licencji, sprzętu komputerowego czy zwiększać obowiązki administratora infrastruktury technicznej).

Link do abonamentu

 

 

Miej kontrolę nad cenami I zasobami.

 

 

Dzięki podejściu serwisowemu w każdym roku możesz zrezygnować z naszych usług I zmienić dostawcę. Dzięki uruchomieniu sklepu internetowego możesz zawsze sprawdzić jakie są aktualne ceny na nasze usługi I uniknąć częstej praktyki w naszej branży, że starzy klienci płacą stare stawki za usługi ( czytaj dużo wyższe niż obecnie obowiązujące). System GeoEwidMaster jak i EwidMaster posiada pliki wymiany wszystkich danych przechowywanych w systemie co daje dla użytkownika podwójną korzyść: 
- może ogłosić osobny przetarg tylko I wyłącznie na zbieranie danych ( co jest najdroższą częścią założenia ewidencji) do zasilenia systemu.
- dane z systemu mogą być zasilone przez inne konkurencyjne programy co też jest ważnym czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo użytkownika.

 

 

Ubezpiecz swoje drogi.

 

Wraz z rozwojem rynku ubezpieczeń dróg od Odpowiedzialności Cywilnej ubezpieczyciele będą różnicować stawki polis OC I uzależniać je nie tylko od szkodowności I długości sieci ale też od jakości informacji o administrowanej sieci drogowej np. Czy Zarządca posiada system referencyjny, przeglądy dróg, czy wie jaki zarządza majątkiem. Wszystkie te informacje można uzyskać prowadząc numeryczną ewidencję drogową. Dodatkowo podjęliśmy współpracę z brokerem ubezpieczeniowym, który będzie uwzględniał posiadaną przez Państwa ewidencję I przeglądy.