System referencyjny ( przestrzenny model przebiegu dróg)  służy do precyzyjnej lokalizacji zdarzeń i obiektów drogowych. Jest podstawowym narzędziem do cyfryzacji wszystkich elementów i procesów w pasie drogowym.

 

 

 

! Uwaga, jeżeli zamawiacie Państwo u Nas usługę wykonania przeglądów dróg, aktualizacji ewidencji czy fotorejestracji to system referencyjny otrzymacie od nas nieodpłatnie wraz z wydrukiem do PDF mapy z przebiegami dróg i wersją edycyjną pod Qgis, co bardzo wam ułatwi pracę ze wszystkimi tematami pokazywanymi w Akademii.
 

Z naszej strony będą oferowane gotowe projekty pod Qgis ( pliki *.qgz), które będzie można ściągnąć z naszej strony i uruchomić we własnym projekcie :). Bardzo ułatwi to Wam dalszą pracę !

 

System referencyjny wykorzystacie we wszystkich zleceniach i pracach związanych z pasem drogowym i bardzo ważne jest aby go dobrze przygotować i połączyć z działkami pasa drogowego.  

 

Dzięki dobrze zrobionemu systemowi referencyjnemu zweryfikujecie przebiegi i długości dróg !

 

 

 ! Można też zamówić u nas dedykowane szkolenie z omawianych tematów 

 

Prawidłowo wykonany System Referencyjny bardzo ułatwia pracę i  eliminuje błędy przy zleceniach wykonania:

 

 

  • przeglądów dróg
  • ewidencji dróg
  • sprzątania, odśnieżania, koszenia
  • remontów i malowania
  • itp.

 

Jednocześnie będzie zapewniał dobre raportowanie i lokalizowanie wykonanych prac przy pomocy Aplikacji Mobilnej programu SigmaOnLine 

 

Podstawowe zasady tworzenia systemu referencyjnego
Zasady tworzenia systemu referencyjnego.
Adobe Acrobat Document 438.0 KB