Szanowni Państwo,

Miło nam jest poinformować, że z dn. 12.10.2015 r. zmianie ulega adres siedziby firmy
Sigma Projekt - Maciej Marczuk.
 
Nowy adres firmy to:
SIGMA PROJEKT - MACIEJ MARCZUK
UL. ZAGÓJSKA 7, II PIĘTRO
04-160 WARSZAWA

 
Numery NIP, Regon, KRS pozostają bez zmian.
Numery telefonów, faksu oraz adresy email pozostają bez zmian.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.
 
Prosimy o aktualizację danych w swoich bazach informacyjnych. Prosimy również o kierowanie bieżącej korespondencji pod nowy adres siedziby firmy.

W przypadku wątpliwości związanych ze zmianą adresu, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami

 

 

Firma Sigma Projekt z siedzibą w Warszawie powstała w 2002 roku. Na początku działalności zajmowała się rozwojem oprogramowania wspierającego Zarządców Dróg w zakresie utrzymania nawierzchni drogowych oraz wizualizacjami danych drogowych. Od 2006 r. działalność firmy została rozszerzona o nowe usługi wspomagające Zarządców Dróg.

 

Misją firmy jest pomoc Zarządcom Dróg w nowoczesnym zarządzaniu siecią i majątkiem drogowym. Specjalizujemy się w automatycznych metodach pozyskiwania danych przestrzennych oraz diagnostyce dróg. Bardzo duży nacisk kładziemy na rozwój technologii i oprogramowania, bo wierzymy, że dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom bardzo wysokiej jakości produkt w cenie dostępnej dla każdego Zarządcy. Dzięki naszej innowacyjności ofertę kierujemy do wszystkich Zarządców od gminy wiejskiej po duże aglomeracje , Zarządy Wojewódzkie i Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Każdy z tych Zarządców otrzymuje produkt w takim samym standardzie.

Dzięki rozwojowi własnego oprogramowania i zakupom bardzo nowoczesnego sprzętu od tego roku jesteśmy w stanie zaproponować nową usługę, a mianowicie Abonament na pełen zakres usług związanych zarządzaniem drogami tj. przeglądy dróg, aktualizacja lub założenie ewidencji, fotorejestrację metryczną pasa drogowego oraz oprogramowanie.    

 


Dzięki tej usłudze Zarządca sprosta wszystkim wymogom formalnym i prawnym, ale co najważniejsze, uzyska aktualne dane, z których będzie mógł korzystać w codziennej pracy w bardzo prosty sposób, bo dane które mu dostarczymy są też prezentowane na Geoportalach i Geoserwisach.